Grafické práce

NOVINKA! Jako novou službu Vám představujeme naše grafické práce. Nemáte hotový design na Váš pivní tácek, nebo jen potřebujete něco opravit? Chcete navrhnout logo, letáky či snad celé webové stránky. Nabízíme komplexní řešení od návrhu až po realizaci. Více informací naleznete na stránkách www.secondidentity.cz
nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Loga

Dnes už neodmyslitelné položka firemní identity. Dobré logo je vším. Malá značka, která Vás bude všude reprezentovat. Na první pohled musí zaujmout a zároveň nastínit “s kým mám tu čest” Loga navrhujeme jednoduchá a čistá, snadno zapamatovatelná.

Printová grafika

Vyrábíme poutavé letáky, sázíme časopisy, navrhujeme potisky reklamních předmětů včetně automobilů. V neposlední řadě navrhujeme pivní tácky :-).

Webové stránky

Navrhneme a naprogramuje Váš nový web. Díky naší dlouholeté praxi a spolupráci s mnoha odborníky máme široký záběr v realizaci internetových stránek. Jednoduché HTML, Flashové, Dynamické (s vlastním CMS) i internetové obchody. Poradíme Vám s optimalizací Vašeho webu (SEO) či navrhneme realizaci technického řešení.

Flash a video

Animace to je to pravé slovo. Scriptovaný flash nebo nějaké opravdu chytlavé video pomocí Adobe Aftereffect.